Редакційна політика

Політика відкритого доступу

Цей журнал практикує політику відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.

Заява про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказують автори статей журналу, будуть використані тільки для виконання внутрішніх технічних завдань видання, не будуть поширюватися та передаватися стороннім особам.

Редакційна етика базується на політиці відкритого доступу, політиці щодо конфлікту інтересів, політиці дотримання академічної доброчесності.

Етичні засади діяльності редакційної колегії базовані на Рекомендаціх Комітету з етики публікацій (Committee on Publication Ethics), Міжнародних стандартах для редакторів та авторів (International standards for editors and authors), а також Етичному кодексі ученого України.

Редакційна колегія відхиляє матеріали, що містять прояви агресії та дискримінації, розпалюють міжнаціональну й расову ворожнечу, порушують міжнародні правові норми та чинне законодавство України; не несе відповідальності за думки, судження, результати й висновки, зроблені авторами статей та надруковані в журналі.

Розгляд інформації та звернень

Звернення до редакції з приводу порушень вимог Порядку формування Переліку наукових фахових видань України приймаються в письмовому вигляді через надсилання листа-звернення на офіційну адресу засновника видання. Лист має бути оформлений відповідно до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях, затверджених Наказом Міністерства освіти і науки України від 18 червня 2015 року № 1000/5.